• Programów: 744
  • Pobrań łącznie: 138740

Korzystaj z kanału RSSNexusImage 1.1.1

Program do przeglądania najpopularniejszych formatów graficznych takich jak: JPG, PNG, BMP czy GIF. Program został stworzony w nowatorski sposób, ma ciekawy sposób obsługi zbiorów fotek, zdjęcia z wczytanego folderu znajdują się po prawej stronie w formie miniaturek. Klikając w wybraną miniaturkę wyświetli nam się w centralnym punkcie powiększenie zdjęcia. Do każdego zdjęcia można dodać krótką notkę. Notki te będą się wyświetlać pod zdjęciami w trakcie przeglądania. Tło programu może być przezroczyste lub o ustalonym stopniu krycia dzięki czemu możemy widzieć wszystko to co znajduje się na pulpicie, kolor tła pod zdjęcia możemy także sami dobrać.

NexusImage wyświetla dane EXiF każdego zdjęcia. Oglądając zdjęcia o bardzo słabej jakości można zastosować filtr wygładzający przez co zdjęcia będą nieco ładniej wyglądać. Jeśli oglądane zdjęcia mają złą orientację można je obrócić w lewo lub prawo. Program można obsługiwać za pomocą skrótów klawiszowych a przechodząc do kolejnych fotek przez rolowanie kółkiem myszki.
Na stronie autora znajduje się spolszczenie do NexusImage, a sam program nie wymaga instalacji przez co możemy go mieć na przykład na pendrive.

Producent:
Xiles.net
Licencja:
Freeware
Waga:
1,51 MB
Ocena:
5
System operacyjny:
98/Me/2000/XP/Vista/7/
Pobrań:
10 razy.
Program dodano:
16.11.2010
Ostatnia aktualizacja:
16.11.2010