• Programów: 744
  • Pobrań łącznie: 138740

Korzystaj z kanału RSSFreeMind 0.9.0

Program do projektowania map myśli. Nieoceniony program dla wszystkich tych osób, które wyznaczyły sobie np. jakiś ambitny plan i chcą się bardzo dobrze przygotować do jego realizacji. Dzięki programowi w czytelny sposób rozłożymy na czynniki pierwsze jakieś zadanie do wykonania dzięki czemu dokładnie będziemy wiedzieć co potrzebujemy do jego realizacji, ile to nas będzie kosztować pieniędzy i własnego czasu itp. Oczywiście każdy może użyć ten program do innych nawet bardzo różniących się zadań. Praca z FreeMind przypomina tworzenie diagramu, w głównym oknie programu zamieszczamy pierwszy najważniejszy obiekt, który jest rodzicem, od niego tworzymy obiekty potomne, które możemy dowolnie zagnieżdżać, wzajemnie łączyć i opisywać.

Każdy zamieszczony na mapie myśli obiekt możemy sobie dowolnie sformatować poprzez zmianę czcionki tekstu, który dany obiekt zawiera, zmianę kolorystyki pudełka a także poprzez dodanie charakterystycznej ikony spośród dostępnych w bazie programu. Oprócz tego wszystkie obiekty można dowolnie przesuwać w obrębie projektu co przyda się gdy zagnieżdżenie pozycji się znacznie zwiększy. W trakcie tworzenia oraz przeglądania wybrane gałęzie naszej mapy można sobie zwijać i rozwijać poprawiając w ten sposób czytelność pozostałych interesujących nas w danej chwili gałęzi.

Stworzoną w programie FreeMind mapę wydrukujemy sobie na kartce papieru lub też zapiszemy na dysku do formatu programu (MM). Program oferuje ponadto eksport mapy do HTML, JPG, PNG, PDF, SVG czy np. w formie animacji FLASH.

Producent:
FreeMind
Licencja:
GNU GPL
Waga:
13 MB
Ocena:
5
System operacyjny:
98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/
Pobrań:
18 razy.
Program dodano:
19.07.2011
Ostatnia aktualizacja:
19.07.2011